چرا ما را انتخاب کنید؟

چند ویژگی ما که شما را ترغیب میکند ما را انتخاب کنید عبارتند از:

  • مشتری مداری برای ما از هر چیزی مهمتر است
  • طراحی حرفه ای و در عین حال ساده و شیک
  • تجربه همکاری با شرکت های دولتی
  • طراحی مطابق با سلیقه مشتری
  • نمونه کار های ما در صفحه اول گوگل

خدمات ما

طراحی وب سایت

سعی میکنیم سلیقه مان را به سلیقه مشتری نزدیک و وب سایت حرفه ای طراحی کنیم.

سئو وب سایت

وقتی وب سایت مشتریمان با کلمه کلیدی مرتبط در صفحه اول گوگل دیده می شود به خود می بالیم.

طراحی برنامه موبایل

ایده های خلاقانه را در طراحی برنامه موبایل به کار گرفته ایم.

تولید نرم افزار سفارشی

ایده های خلاقانه ذهن شما را به نرم افزار تبدیل می کنیم.

مراحل طراحی سایت

01

تماس مشتری

زمانی که مشتری با ما تماس گرفته و درخواست یک وب سایت از ما را می کند. پس از گرفتن اطلاعات که نوع شغل چیست و چه نوع سایتی را میخواهد ما نمونه سایت های مشابه خود را برای مشتری ارسال میکنیم

02

انتخاب و طراحی قالب

پس از آن تایید مشتری و شروع به همکاری، باید یک قالب برای سایت انتخاب شود که این قالب میتواند از قالب های از قبل طراحی شده ما باشد و یا اینکه مشتری قالب خاص خود را میخواهد که در این صورت تیم ما یک قالب مطابق با خواسته مشتری شروع به طراحی میکند.

03

کد نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ما با توجه به ماژول های در خواستی مشتری اقدام به کدنویسی و تکمیل سایت میکند. قابل ذکر است که شرکت طراحی سایت دبیرا از تکنولوژی ASP.NET و یا MVC برای وب سایت های خود استفاده میکتد

04

تحویل و آموزش

حال زمان تحویل سایت فرا رسیده است در این مرحله ما به مشتریان خود آموزش می دهیم که چگونه میتوانند اطلاعات خود را در سایت قرار دهند

طراحی وبسایت سفارشی

اگر بسته های وب سایت ما پاسخگوی نیازهای شما نیست یا قصد انجام تغییراتی در بسته ها را دارید می توانید از خدمات طراحی وب سایت سفارشی استفاده نمایید. برای راه اندازی وب سایتی مطابق نیازهای شما لازم است درک درستی از خواسته هایتان داشته باشیم، این کار از طریق سرویس "تجزیه و تحلیل رایگان نیازهای شغلی" انجام می پذیرد. پس از شناخت نیازهای شما، گزارش نتایج تجزیه و تحلیل ها به همراه نظرات مشاوره ای کارشناسان بصورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این گزارش شامل طرح های پیشنهادی برای تهیه نرم افزارهای کاربردی تحت وب و خدمات مورد نیاز همراه با برآورد هزینه ها می باشد. برای انتقال نیازهای خود و دریافت طرح اولیه وب سایت می توانید به یکی از دو روش حضوری و غیر حضوری عمل کنید:

تشکیل جلسه

تشکیل جلسه در دفتر کار شما یا در دفتر مرکزی شركت دبیرا و درک نیاز و خواست شما و تهیه طرح اولیه (پروپوزال) جامع وب سایت از طرف ما در عرض حداکثر 48 ساعت و ارائه آن در جلسه ای مجدد به همراه ارائه شفاهی و پاسخگویی به سوالات.

تماس تلفنی

پس از تماس با شركت و تکمیل و ارسال فرم تحلیل نیاز ایجاد یا بهینه سازی وب سایت از طرف شما و ارسال آن به شركت دبیرا به هدف انتقال نیاز و خواست خود و تهیه طرح اولیه (پروپوزال) جامع وب سایت از طرف ما در عرض 48 ساعت و ایمیل آن بصورت PDF و ارائه شفاهی و پاسخگویی به سوالات از طریق وب کنفرانس.

ضمیمه

در حال حاضر ارائه مشاوره رایگان در دفتر کار مشتری فقط در تهران امکان پذیر است. لازم به یادآوری است که عملیات تجزیه و تحلیل نیاز های شغلی، رایگان انجام می پذیرد و هیچ گونه اجباری برای فروش از جانب ما نخواهد بود. شایان ذکر است تجزیه و تحلیل فرایندهای تجاری و محاسبه نیازهای شرکت شما حتی با وجود عدم تمایل برای اجرای طرح، کار جالب و مفیدی برای شرکت شما خواهد بود.

TOP